Dokonalá koupelna? Který nábytek v ní poslouží i vydrží?

img-2120-webObecně je známo, že do koupelny patří takový nábytek, který snese vlhko a kontakt s vodou. To však není vše! Čemu při nákupu věnovat pozornost? Při nákupu koupelnového nábytku je třeba rovněž řešit vhodnost materiálů, velikost a praktičnost celého řešení.

Materiál do vlhkého prostředí

Zrcadlová skřínka do koupelny nebo ta závěsná, nábytek tohoto typu se vyrábí z dřevěného materiálu, jehož povrch je ošetřený proti působení vlhka i vody. Speciální laky i fólie na korpusu i dvířkách zamezí pronikání vody, nemusíte se tedy obávat žádného poničení, oprav či nutnosti nákupu nového nábytku.

slider-1Neméně důležité je i kování

Kvalitní výrobce koupelny Brno používá antikorozní kování, které vydrží nejen vysoké hodnoty vlhkosti, nýbrž i časté změny teplot, které jsou pro koupelnové prostředí typické. O kvalitě kování vypovídá cena. Nejste-li si jistí, nápadně nízká částka napoví o šizeném materiálu.

Kování koupelnového nábytku by mělo být odolné vůči korodování i zanesení vodním kamenem.

Velikost nábytku by měla odpovídat velikosti koupelny

Velikostní řešení nábytku do koupelny, jeho členitost nebo jeho hrany nejsou záležitostí trendů a módy. Správný nábytek vyberete tak, že vezmete v potaz realitu, tedy, jak velká vaše koupelna je, kolik je v ní volného místa, jaké má dispozice apod. Koupelnový nábytek je v dnešní době dělán ve všech možných velikostech, výhodou je rovněž i možnost výroby na míru.

Pestrou nabídku skříněk do koupelen a výrobu na míru nabízí známý český výrobce koupelen a kuchyní LE BON. Kontaktujte kreativní tým a nechte si vytvořit osobitý návrh, jenž bude vycházet z vašich představ a fungování a zrealizovat krásnou koupelnu.