Knauf Insulation Classic 039

Knauf Insulation Classic 039 je kvalitní skelná vata s velmi dobrou tepelně izolační schopnosti, ekologická a hygienická nezávadnost, dlouhá životnost a velmi dobrá opracovatelnost.

Knauf Insulation Classic 039 - popis

Knauf Insulation Classic 039 využijete jako tepelnou i zvukovou izolaci nezatížených a nepochůzích stropních konstrukcí. Dále jej můžete použít k izolaci dutin, zateplení šikmin (mezi krokve) a například i do roštu lehké podlahy. Knauf Insulation Classic 039 je nutné v konstrukci chránit použitím parotěsné folie. Použijete-li Knauf Insulation Classic 039 jako volně loženou izolaci (například na neobytné půdě), je potřeba zamezit usazování prachu použitím difuzní folie.

Přednosti Knauf Insulation Classic 039

Hlavní předností vaty Knauf classic 039 je technologie ECOSE. To znamená, že při výrobě nebyly použity k pojení vláken formaldehydy. Proto jej výrobce deklaruje jako ekologický, s doporučeným použitím do dřevostaveb. Knauf classic 039 byl vyvinut jako přímý konkurent vaty Isover Domo. Nutno podotknout, že Isover Domo je žádanějším a ve skladech rozšířenějším materiálem!

Vlastnosti Knauf Insulation Classic 039

  • materiál: skelná vata
  • šířka role: 1200 mm
  • součinitel tepelné vodivosti: λ = 0,039 W/mK

Zjistit cenu »