Sádrokarton

Hledáte stavebniny v Praze nebo ve Středních Čechách, kde koupíte Sádrokarton levně? Objednejte Sádrokarton u nás z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Vyberte si kvalitní a certifikátem ověřené produkty z kategorie Sádrokarton a my vám je dovezeme kamkoliv po celé České republice nebo si jej můžete vyzvednout v našich smluvním skladech pro Prahu a Střední Čechy.

Sádrokarton - produkty

název
UA výztužný profil
Ocelový, žárově pozinkovaný profil, určený pro montáž zárubní a zvláštních konstrukcí.
» Více
CW sádrokartonový profil
CW sádrokartonový profil z pozinkovaného ocelového plechu tl. 0,6 mm je určen pro sádrokarton stěnové konstrukce.
» Více
UW vodící sádrokartonový profil
UW vodicí sádrokartonový konstrukční profil z pozinkovaného ocelového plechu tl. 0,6 mm určený pro sádrokarton stěnové konstrukce.
» Více
CD sádrokartonový konstrukční profil
CD sádrokartonový konstrukční profil vyrobený z pozinkovaného ocelového plechu tl. 0,6 mm. Je vhodný zejména pro sádrokarton stropní konstrukce a předsazené sádrokarton stěny.
» Více
UD sádrokartonový konstrukční profil
UD konstrukční sádrokartonový profil z pozinkovaného ocelového plechu tl. 0,6 mm. Je vhodný zejména pro sádrokarton stropní konstrukce a předsazené sádrokarton stěny.
» Více
Modrá sádrokartonová akustická deska MA
Akustická sádrokartonové desky MA určená pro dosažení vyšších hodnot vzduchové neprůzvučnosti konstrukcí. Sádrokarton je vhodný pro montáž příček i pro obklady stěn.
» Více
Sádrokartonová impregnovaná deska RFI
Sádrokartonové impregnované desky RFI je vhodná pro požárně odolné konstrukce do prostředí se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Sádrokarton je vhodný pro montáž příček i pro obklady stěn.
» Více
Sádrokartonová impregnovaná deska RBI
Sádrokartonové impregnované desky RBI jsou vhodné pro prostředí se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Sádrokarton je vhodný pro montáž příček i pro obklady stěn.
» Více
Sádrokartonová deska RF
Sádrokartonové desky RF jsou určené pro požárně odolné konstrukce. Sádrokarton je vhodný pro montáž příček i pro obklady stěn.
» Více
Sádrokartonová deska RB
Sádrokartonová deska RB je vhodná pro veškeré konstrukce bez zvláštních nároků. Sádrokarton je vhodný pro montáž příček i pro obklady stěn.
» Více