Sádrokartonové desky

Hledáte stavebniny v Praze nebo ve Středních Čechách, kde koupíte Sádrokartonové desky levně? Objednejte Sádrokartonové desky u nás z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Vyberte si kvalitní a certifikátem ověřené produkty z kategorie Sádrokartonové desky a my vám je dovezeme kamkoliv po celé České republice nebo si jej můžete vyzvednout v našich smluvním skladech pro Prahu a Střední Čechy.

Sádrokartonové desky - rozdělení

  • Žádné rubriky

Sádrokartonové desky - produkty

název
Modrá sádrokartonová akustická deska MA
Akustická sádrokartonové desky MA určená pro dosažení vyšších hodnot vzduchové neprůzvučnosti konstrukcí. Sádrokarton je vhodný pro montáž příček i pro obklady stěn.
» Více
Sádrokartonová impregnovaná deska RFI
Sádrokartonové impregnované desky RFI je vhodná pro požárně odolné konstrukce do prostředí se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Sádrokarton je vhodný pro montáž příček i pro obklady stěn.
» Více
Sádrokartonová impregnovaná deska RBI
Sádrokartonové impregnované desky RBI jsou vhodné pro prostředí se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Sádrokarton je vhodný pro montáž příček i pro obklady stěn.
» Více
Sádrokartonová deska RF
Sádrokartonové desky RF jsou určené pro požárně odolné konstrukce. Sádrokarton je vhodný pro montáž příček i pro obklady stěn.
» Více
Sádrokartonová deska RB
Sádrokartonová deska RB je vhodná pro veškeré konstrukce bez zvláštních nároků. Sádrokarton je vhodný pro montáž příček i pro obklady stěn.
» Více