Stavební výplně

Hledáte stavebniny v Praze nebo ve Středních Čechách, kde koupíte Stavební výplně levně? Objednejte Stavební výplně u nás z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Vyberte si kvalitní a certifikátem ověřené produkty z kategorie Stavební výplně a my vám je dovezeme kamkoliv po celé České republice nebo si jej můžete vyzvednout v našich smluvním skladech pro Prahu a Střední Čechy.

Stavební výplně - produkty

název
Velux GPL 3073
Velux GPL 3073 je dřevěné výklopné střešní okno s ventilační klapkou, energeticky úsporným zasklením, z lepeného dřevěného profilu s dvojvrstvým lakováním a hliníkovým oplechováním.
» Více
Velux lemování EDW 1100
Lemování Velux EDW 1100 měděné určené pro samostatné střešní okno s profilovanou střešní krytinou (výška profilu do 120 mm).
» Více
Velux lemování EDW 1000
Lemování Velux EDW 1000 je určené pro samostatná střešní okna s profilovanou střešní krytinou (výška profilu do 120 mm).
» Více
Velux GPU 0073
Velux GPU 0073 - polyuretanové výklopné střešní okno vybavené bílou povrchovou úpravou a hliníkovým oplechováním.
» Více
Velux GHL 3073
Velux GHL 3073 - celodřevěné výklopně-kyvné střešní okno vybavené ventilační klapkou, energeticky úsporným zasklením, hliníkovým oplechováním a dvojvrstvým lakováním.
» Více
Velux GGL 3173
Velux GGL 3173 je kyvné dřevěné střešní okno vybavené ventilační klapkou, energeticky úsporným zasklením, měděným oplechováním a dvojvrstvým lakováním.
» Více
Velux GGU 0073
Velux GGU 0073 - kyvné střešní okno s ventilační štěrbinou. Je vyrobeno z lepeného dřevěného profilu s povrchovou vrstvou z polyuretanu a je vybaveno energeticky úsporným zasklením, hliníkovým oplechováním a ošetřené lakem bílé barvy s UV filtrem .
» Více
Velux GGL 3073
Velux GGL 3073 je kyvné dřevěné střešní okno s ventilační klapkou, které je energeticky úsporně zasklené, oplechováné hliníkem a dvojvrstvě lakováné.
» Více
Velux GZL 1059
Velux GZL 1059 je dřevěné střešní okno s ventilační štěrbinou, izolačním dvojsklem, hliníkovým oplechováním a jednovrstvým lakováním.
» Více
Půdní stahovací schody LUSSO PP
Půdní stahovací schody LUSSO PP jsou schody protipožární. Jejich součástí je plechové sendvičové víko pro zabudování do stropu. Uvnitř víka je tepelná izolace a protipožární vložka.
» Více
Půdní stahovací schody LUSSO ZP
Půdní stahovací schody LUSSO ZP se dodávají s plechovým sendvičovým víkem pro zabudování do stropu. Uvnitř víka je tepelná izolace.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 730 PARALLEL do sádrokartonu
Dveřní pouzdro JAP 730 PARALLEL je typem dvojitého pouzdra, které obsahuje dvě dveřní křídla zavírající se jedním směrem paralelně za sebou, provedení pravé nebo levé.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 720 UNIBOX do sádrokartonu
Dveřní pouzdro JAP 720 UNIBOX patří typově mezi dvojitá stavební pouzdra a obsahuje dvoje jednokřídlé dveře, provedení pravé nebo levé.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 710 KOMFORT do sádrokartonu
Dveřní pouzdro JAP 710 KOMFORT je ve skutečnosti sestava dvou stavebních pouzder spojených vodící lištou.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 700 STANDARD do sádrokartonu
Dveřní pouzdro s označením JAP 700 STANDARD je určeno k osazení zasouvacích jednokřídlých dveří a dveřního rámu do sádrokartonové příčky.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 730 PARALLEL do zděné příčky
Dveřní pouzdro JAP 730 PARALLEL nabízí dvojité pouzdro, v němž jsou dvě dveřní křídla, která se zavírají jedním směrem paralelně za sebou, provedení pravé nebo levé.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 720 UNIBOX do zděné příčky
Dveřní pouzdro JAP 720 UNIBOX je jeden z typů dvojitého pouzdra, ve kterém jsou dvoje jednokřídlé dveře, provedení pravé nebo levé.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 710 KOMFORT do zděné příčky
Dveřní pouzdro JAP 710 KOMFORT je ve skutečnosti sestava dvou stavebních pouzder spojených vodící lištou.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 700 STANDARD do zděné příčky
Dveřní pouzdro JAP 700 STANDARD je určeno k osazení zasouvacích jednokřídlých dveří a dveřního rámu do zděné příčky nebo sádrokartonu.
» Více
Půdní schody LUSSO
Půdní stahovací schody s jednoduchým dřevotřískovým víkem pro zabudování do stropu.
» Více