Dveřní pouzdra JAP

Hledáte stavebniny v Praze nebo ve Středních Čechách, kde koupíte Dveřní pouzdra JAP levně? Objednejte Dveřní pouzdra JAP u nás z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Vyberte si kvalitní a certifikátem ověřené produkty z kategorie Dveřní pouzdra JAP a my vám je dovezeme kamkoliv po celé České republice nebo si jej můžete vyzvednout v našich smluvním skladech pro Prahu a Střední Čechy.

Dveřní pouzdra JAP - rozdělení

  • Žádné rubriky

Dveřní pouzdra JAP - produkty

název
Dveřní pouzdro JAP 730 PARALLEL do sádrokartonu
Dveřní pouzdro JAP 730 PARALLEL je typem dvojitého pouzdra, které obsahuje dvě dveřní křídla zavírající se jedním směrem paralelně za sebou, provedení pravé nebo levé.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 720 UNIBOX do sádrokartonu
Dveřní pouzdro JAP 720 UNIBOX patří typově mezi dvojitá stavební pouzdra a obsahuje dvoje jednokřídlé dveře, provedení pravé nebo levé.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 710 KOMFORT do sádrokartonu
Dveřní pouzdro JAP 710 KOMFORT je ve skutečnosti sestava dvou stavebních pouzder spojených vodící lištou.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 700 STANDARD do sádrokartonu
Dveřní pouzdro s označením JAP 700 STANDARD je určeno k osazení zasouvacích jednokřídlých dveří a dveřního rámu do sádrokartonové příčky.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 730 PARALLEL do zděné příčky
Dveřní pouzdro JAP 730 PARALLEL nabízí dvojité pouzdro, v němž jsou dvě dveřní křídla, která se zavírají jedním směrem paralelně za sebou, provedení pravé nebo levé.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 720 UNIBOX do zděné příčky
Dveřní pouzdro JAP 720 UNIBOX je jeden z typů dvojitého pouzdra, ve kterém jsou dvoje jednokřídlé dveře, provedení pravé nebo levé.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 710 KOMFORT do zděné příčky
Dveřní pouzdro JAP 710 KOMFORT je ve skutečnosti sestava dvou stavebních pouzder spojených vodící lištou.
» Více
Dveřní pouzdro JAP 700 STANDARD do zděné příčky
Dveřní pouzdro JAP 700 STANDARD je určeno k osazení zasouvacích jednokřídlých dveří a dveřního rámu do zděné příčky nebo sádrokartonu.
» Více