Střešní okna

Hledáte stavebniny v Praze nebo ve Středních Čechách, kde koupíte Střešní okna levně? Objednejte Střešní okna u nás z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Vyberte si kvalitní a certifikátem ověřené produkty z kategorie Střešní okna a my vám je dovezeme kamkoliv po celé České republice nebo si jej můžete vyzvednout v našich smluvním skladech pro Prahu a Střední Čechy.

Střešní okna - rozdělení

  • Žádné rubriky

Střešní okna - produkty

název
Velux GPL 3073
Velux GPL 3073 je dřevěné výklopné střešní okno s ventilační klapkou, energeticky úsporným zasklením, z lepeného dřevěného profilu s dvojvrstvým lakováním a hliníkovým oplechováním.
» Více
Velux lemování EDW 1100
Lemování Velux EDW 1100 měděné určené pro samostatné střešní okno s profilovanou střešní krytinou (výška profilu do 120 mm).
» Více
Velux lemování EDW 1000
Lemování Velux EDW 1000 je určené pro samostatná střešní okna s profilovanou střešní krytinou (výška profilu do 120 mm).
» Více
Velux GPU 0073
Velux GPU 0073 - polyuretanové výklopné střešní okno vybavené bílou povrchovou úpravou a hliníkovým oplechováním.
» Více
Velux GHL 3073
Velux GHL 3073 - celodřevěné výklopně-kyvné střešní okno vybavené ventilační klapkou, energeticky úsporným zasklením, hliníkovým oplechováním a dvojvrstvým lakováním.
» Více
Velux GGL 3173
Velux GGL 3173 je kyvné dřevěné střešní okno vybavené ventilační klapkou, energeticky úsporným zasklením, měděným oplechováním a dvojvrstvým lakováním.
» Více
Velux GGU 0073
Velux GGU 0073 - kyvné střešní okno s ventilační štěrbinou. Je vyrobeno z lepeného dřevěného profilu s povrchovou vrstvou z polyuretanu a je vybaveno energeticky úsporným zasklením, hliníkovým oplechováním a ošetřené lakem bílé barvy s UV filtrem .
» Více
Velux GGL 3073
Velux GGL 3073 je kyvné dřevěné střešní okno s ventilační klapkou, které je energeticky úsporně zasklené, oplechováné hliníkem a dvojvrstvě lakováné.
» Více
Velux GZL 1059
Velux GZL 1059 je dřevěné střešní okno s ventilační štěrbinou, izolačním dvojsklem, hliníkovým oplechováním a jednovrstvým lakováním.
» Více