Střešní krytina

Hledáte stavebniny v Praze nebo ve Středních Čechách, kde koupíte Střešní krytina levně? Objednejte Střešní krytina u nás z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Vyberte si kvalitní a certifikátem ověřené produkty z kategorie Střešní krytina a my vám je dovezeme kamkoliv po celé České republice nebo si jej můžete vyzvednout v našich smluvním skladech pro Prahu a Střední Čechy.

Střešní krytina - rozdělení

Střešní krytina - produkty

název
Onduline hřeb PVC
Onduline hřeb PVC je speciální hřeb s plastovou, ultrafialovému záření odolnou hlavou, který je navíc vybavený nerezavějícím pozinkovaným hrotem.
» Více
Onduline štítová lišta
Onduline štítová lišta je doplňkem k vlnitým bitumenovým deskám.
» Více
Onduline úžlabí
Onduline úžlabí je doplňkem k vlnitým bitumenovým deskám.
» Více
Onduline hřebenáč
Onduline hřebenáč je doplňkem k vlnitým bitumenovým deskám.
» Více
Onduline desky
Desky Onduline jsou střešní a obkladové desky z organických vláken sycených bitumenem, které kombinují dobrou kvalitu a nízkou cenu.
» Více
KERABIT hřebenáč
Hřebenáče od Kerabitu - stačí 4 ks a pokryjete běžný metr!
» Více
KERABIT SBS Joker
Finské šindele KERABIT SBS - typ Joker zaručují spotřebiteli dlouhou životnost a díky samolepícímu pásu i snadnou instalaci. Balení obsahuje 22 kusů, které pokryjí plochu 3 m2.
» Více
KERABIT SBS Plást
Finské šindele KERABIT SBS - typ Plást zaručují spotřebiteli dlouhou životnost a díky samolepícímu pásu i snadnou instalaci . Balení obsahuje 22 kusů, které pokryjí plochu 3 m2.
» Více
KERABIT SBS Vlna
Finské šindele KERABIT SBS - typ Vlna zaručují spotřebiteli dlouhou životnost a zároveň snadnou instalaci díky samolepícímu pásu. V balení je 22 kusů, které pokryjí plochu 3 m2.
» Více