Minerální vaty

Hledáte stavebniny v Praze nebo ve Středních Čechách, kde koupíte Minerální vaty levně? Objednejte Minerální vaty u nás z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Vyberte si kvalitní a certifikátem ověřené produkty z kategorie Minerální vaty a my vám je dovezeme kamkoliv po celé České republice nebo si jej můžete vyzvednout v našich smluvním skladech pro Prahu a Střední Čechy.

Minerální vaty - rozdělení

  • Žádné rubriky

Minerální vaty - produkty

název
Nobasil FKL
Nobasil FKL jsou lamely z minerální vaty s kolmým vláknem pro zateplení obvodových stěn v kontaktních fasadách.
» Více
Knauf Insulation Classic 039
Knauf Insulation Classic 039 je kvalitní skelná vata s velmi dobrou tepelně izolační schopnosti, ekologická a hygienická nezávadnost, dlouhá životnost a velmi dobrá opracovatelnost.
» Více
Isover Hardsil
Isover Hardsil z minerální plsti je idealním materiálem pro izolace vnějších stěn suchým způsobem - do provětrávaných fasád pod obklad s netěsnými spárami a vícevrstvého zdiva.
» Více
Isover Fassil
Isover Fassil je vhodný pro izolace vnějších stěn suchým způsobem - do provětrávaných fasád a vícevrstvého zdiva.
» Více
Rockwool Fasrock
Rockwool Fasrock je vyrobená z kamenné vlny (minerální plsti) s orientací vláken převážně rovnoběžně s povrchem desky. Je určená ke kontaktnímu zateplení fasády.
» Více
Rockwool Airrock HD
Rockwool Airrock HD je tepelná izolace vhodná pro provětrávané fasády. Polotuhá těžká deska z minerální plsti, která je v celém objemu hydrofobizovaná, to je Rockwool Airrock HD!
» Více
Rockwool Airrock LD
Rockwool Airrock LD je měkký pás z minerální plsti pojené organickou pryskyřicí určený pro tepelnou izolaci příček a podkroví. Je v celém objemu hydrofobizovaný a nařezaný na desky v rozměru 600x1000 mm.
» Více
Nobasil FKD
Nobasil FKD je deska vyrobená z minerální vaty určená k zateplování obvodových stěn v kontaktních fasadách.
» Více
Isover NF 333
Isover NF 333 jsou široké lamely vyrobené z minerální vaty s kolmou orientací vláken, jejichž uplatnění je zejména při zateplování fasád.
» Více
Isover TF
Fasádní desky Isover TF jsou idealní pro použití u kontaktních zateplovacích systémů.
» Více
Rockwool Steprock HD
Rockwool Steprock HD je izolace, určená zejména pro lehké akustické plovoucí podlahy.
» Více
Rockwool Steprock ND
Rockwool Steprock ND je určen pro stavební tepelné a akustické izolace těžkých plovoucích podlah s cílem snížit kročejové a vzduchové neprůzvučnosti.
» Více
Steprock dilatační pásek
Steprock dilatační pásek se vyznačuje minimalizací akustických mostů mezi plovoucí podlahou a stěnou.
» Více
Isover T-P
Isover T-P je deska z minerální vlny s vysokou protipožární odolností, vhodná zejména pro zlepšení kročejové neprůzvučnosti lehkých plovoucích podlah.
» Více
Isover T-N
Isover T-N je deska vyrobená z minerální vlny. Vyznačuje se vysokou protipožární odolností a je vhodná pro zlepšení kročejové neprůzvučnosti těžkých plovoucích podlah do prostorů se zvýšeným užitným zatížením.
» Více
Isover Tango
Desky Isover Tango jsou ideálním řešením pro zvukové i tepelné izolace těžkých plovoucích podlah.
» Více
Isover N/PP
Isover N/PP je podlahový pásek vyrobený z minerální vlny, který je určený pro vytváření profilu dilatační spáry podlahy od svislých stěn.
» Více
Isover N
Isover N je deska vyrobená z minerální vlny s vysokou protipožární odolností. Je vhodná pro zlepšení kročejové neprůzvučnosti těžkých plovoucích podlah do prostorů s běžným užitným zatížením.
» Více
Isover Aku
Isover AKU je vhodným materiálem zejména do sádrokartonových konstrukcí příček a podhledů.
» Více
Isover Uni
Desky Isover Uni, vyrobené z minerální vlny, jsou určeny do vnějších stěn (provětrávaných fasád pod obklad s vkládáním izolantu do kazet), příček, šikmých střech a podhledů.
» Více
1. stránka z celkem 212