Parotěsná tepelná izolace

Hledáte stavebniny v Praze nebo ve Středních Čechách, kde koupíte Parotěsná tepelná izolace levně? Objednejte Parotěsná tepelná izolace u nás z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Vyberte si kvalitní a certifikátem ověřené produkty z kategorie Parotěsná tepelná izolace a my vám je dovezeme kamkoliv po celé České republice nebo si jej můžete vyzvednout v našich smluvním skladech pro Prahu a Střední Čechy.

Parotěsná tepelná izolace - rozdělení

  • Žádné rubriky

Parotěsná tepelná izolace - produkty

název
Parotěsná tepelná izolace DAPE AP5
Folie AP5 spojuje tepelné, reflexní a parotěsné účinky v jednom produktu a proto je určená zejména do podlahových konstrukcí.
» Více
Parotěsná tepelná izolace DAPE AP3
Tepelná folie AP3 se používá zejména do podlahových konstrukcí a spojuje tepelné, reflexní a parotěsné účinky v jednom produktu.
» Více
Parotěsná tepelná izolace DAPE POLAR+
Hlavní tepelná izolace, používaná na střešních, stěnových a podlahových konstrukcích.
» Více
Parotěsná tepelná izolace DAPE ARKTIK
Tepelná folie ARKTIK najde své uplatnění jako přídavná nebo hlavní tepelná izolace střešních a stěnových konstrukcí, případně na zateplení pasivních, nízkoenergetických domů, dřevostaveb, půdních nástaveb apod.
» Více
Parotěsná tepelná izolace DAPE ABA
Tepelná izolace ABA se používá do střešních konstrukcí a stěn. Kombinuje tepelné, reflexní a parotěsné účinky v jednom produktu.
» Více
Parotěsná tepelná izolace DAPE AB
Tepelná folie AB je vhodná zejména do střešních konstrukcí a stěn. Spojuje tepelné, reflexní a parotěsné účinky v jednom produktu.
» Více