Velux GGL 3073

Velux GGL 3073 je kyvné dřevěné střešní okno s ventilační klapkou, které je energeticky úsporně zasklené, oplechováné hliníkem a dvojvrstvě lakováné.

Velux GGL 3073 - popis

Střešní okno Velux GGL 3073 je kyvné střešní okno,které umožňuje optimální prosvětlení půdního prostoru. Jeho výhodou je také snadná a rychlá montáž. Je vybaveno závěsem, který zajišťuje jednoduché otevírání. Navíc je možné okno otočit o 160 stupňů a umýt vnější stranu skla přímo z místnosti. Střešní okno GGL je vybaveno zajišťovací západkou pro zajištění okna v patřičné poloze pro čištění, možnost aretace otevřeného křídla.

Ovládání
Ergonomické madlo v horní části křídla slouží nejen k otevírání okna, ale také k ovládání ventilační klapky se vzduchovým filtrem. Lze doplnit také motorickou jednotkou pro elektrické ovládání.

Materiál rámu/křídla
Severská borovice. Dřevěné části okna jsou opatřeny impregnací a 85µm vrstvou transparentního laku, přičemž nátěry jsou mezi jednotlivými vrstvami zbroušeny (dvojvrstvé lakování).

Materiál vnějšího oplechování
Profily oplechování jsou zaoblené a navíc jsou ve spodní části zcela uzavřené. Díky tomu působí okno zvenku velmi esteticky. Okno GGL je standardně dodáváno s hliníkovým oplechováním. Na objednávku i v provedení z mědi nebo titanzinku.

Zasklení
Okno GGL se dodává s energeticky úsporným zasklením  –73, které díky vnějšímu tvrzenému sklu poskytují lepší ochranu proti vnějším vlivům.

Doplňky
lemování, ochrana proti slunci – rolety, ovládání, zámky,

Zjistit cenu »